top of page

תקנון האתר

כללי

1. אתר (להלן: "האתר") מופעל ע"י חברת Gazella ח.פ. 205674468 (להלן: "החברה") ומשמש כחנות אינטרנטית לרכישת בגדי ים ,תיקים וכובעים (להלן: "המוצר") ע"י הגולשים באינטרנט.

2. הגלישה באתר כפופה לתנאים המפורטים בתקנון ותנאי שימוש אלו. אנא קרא את התקנון בקפידה,שכן הגלישה באתר וביצוע פעולות בו מעידים על הסכמתך לתנאים הכלולים בתקנון והוא מהווה חוזה מחייב בינך לבין החברה.

3. האמור בתקנון זה בלשון זכר הוא לשם הנוחות בלבד והתקנון מתייחס לבני שני המינים באופן שווה.

 

רכישת מוצר באתר

4. האתר מאפשר ללקוחות קניה נוחה, קלה ובטוחה של המוצר באמצעות האינטרנט.

5. האתר רשאי בכל עת לשנות את מגוון המוצרים המוצעים לרכישה באתר, להחליפם וכן לשלול זכות רכישה באתר על פי שיקול דעתו וללא כל הודעה או התראה מוקדמת.

6. המחיר המופיע באתר בצמוד לכל מוצר הינו מחיר המוצר העדכני. האתר רשאי לעדכן מעת לעת את מחירים המוצרים המוצעים לרכישה באתר, ללא קשר למועד ביצוע הרכישה באתר, וללא צורך בהודעה על כך.

7. הרכישה באתר היא באמצעות כרטיס אשראי או בכל אמצעי תשלום אחר המופיע בעמוד התשלום.

 

שירות לקוחות

8. שירות הלקוחות של החברה ישמח לעמוד לרשותך בשעות הפעילות, באמצעות הדואר האלקטרוני של החברה, נא להשאיר מספר טלפון לחזרה,

אימייל- gazella.bikinis@gmail.com

 

מדיניות החזרות וביטולים

9. החברה שומרת לעצמה את הזכות לביטול עסקה והשבת התמורה לצרכן במקרים הבאים: טעות קולמוס בתיאור המוצר, חוסר במלאי, חוסר הסכמה עם הלקוח על אחד מתנאי העסקה/או המשלוח, אי מענה של המשתמש בדרכי ההתקשרות שהזין, חוסר בפרטים חיוניים נוספים.

10. התמונות ו/או התיאום ו/או העיצובים של הפריטים באתר נועדו להמחשה בלבד.

11. בהתאם לחוק הגנת הצרכן, ניתן להחליף פריטי הלבשה תחתונה לרבות בגדי ים אך ורק בעסקאות מכר מרחוק. כלומר, מדיניות זו חלה על המוצרים באתר בלבד,לא תתאפשר החלפה/ החזרה של הלבשה תחתונה או בגדי ים שנרכשו בחנות.

12. בהתאם לתנאי ביטול עסקה בחוק הגנת הצרכן, עלות המוצר תהיה מעל 50 ₪.

13. החלפות והחזרות יתאפשרו עד 14 ימים מקבלת הפריט.

14. החלפות והחזרות יאושרו רק לאחר בדיקה היגיינית, כאשר לא נעשה שימוש בפריט והוא על כל התוויות המקוריות (תוויות קרטון+ מדבקת היגיינה). המזמינה רשאית להחזיר מוצר בכפוף להוראות חוק הגנת הצרכן, ובלבד שבמוצר המוחזר לא נעשה שום שימוש, שאריזתו שלא נפתחה ו/או נפגמה, המוצא המוחזר לא ניזוק וכך גם תווית המוצר והמוצר המוחזר נמצא באריזתו המקורית ככל הניתן.

15. יובהר, כי במקרה של ביטול עסקה רשאית החברה לגבות דמי ביטול כקבוע ובהתאם לחוק הגנת הצרכן, אשר יסתכמו לשיעור של 5% מסכום העסקה .

16. במקרה של ביטול שנעשה לאחר מועד שליחת המוצר/ים למזמינה, לא יוחזרו למזמינה דמי המשלוח.

17. ביטול עסקה או החלפת מוצר/ים יעשה באמצעות פניה בכתובת הדוא"ל:  gazella.bikinis@gmail.com , וכן יש לצרף מספר הזמנה, מספר חשבונית ושם מלא של המזמינה.

18. החזרת/ החלפת מוצר/ים באמצעות שליח לא תתאפשר ניתן להגיע פיזית לסטודיו לצורכי החלפה, במקרים חריגים ינתן מענה.

19. החברה רשאית לגבות דמי ביטול, כמפורט בסעיף 15 לעיל.

 

מדיניות אספקה והובלה

20. האתר ידאג לאספקת הזמנה שבוצעה באתר לכתובת הלקוח, כפי שהוזנה על ידו בעת ביצוע הרכישה . שליח יתאם עמך את המועד המדויק בטרם הגעתו.

21. ייתכנו עיכובים בהגעת השליח במידה ומדובר בישובים מרוחקים: אילת, ערבה, ישובים מעבר לקו הירוק ואזור רמת הגולן. בישובים אלו אין באפשרותנו להתחייב להגעת השליח עד 14 ימי עסקים.

22. למעקב אחר משלוח ניתן ליצור קשר עם שירות הלקוחות במייל :

 gazella.bikinis@gmail.com

23. החברה לא תהיה אחראית לכל איחור ו/או עיכוב באספקה ו/או אי אספקה שנגרמה מכוח עליון ו/או מאירועים שאינם בשליטתה.

 

מאגר מידע

24. ככל שנדרשים פרטים אישיים בעת רכישת מוצר באתר,האתר יבקש ממך רק את המידע הנחוץ במישרין לאספקת לרכישת המוצרים.

25. הנתונים שנאספו יישמרו במאגר המידע של החברה ובאחריותה. השימוש במידע שנאסף, יעשה רק על פי מדיניות פרטיות זו או על פי הוראת כל דין, על מנת:- לאפשר להזמין מוצרים שונים באתר.- לצורך רכישת מוצרים- לרבות פרסום מידע ותכנים. - כדי להתאים את המודעות שיוצגו בעת הביקור באתרים לתחומי ההתעניינות שלך. המידע שישמש את החברה יהיה בעיקר מידע סטטיסטי, שאינו מזוהה אישית.

 

מסירת מידע לצד שלישי

26. החברה לא תעביר לצדדים שלישיים את פרטיך האישיים והמידע שנאסף על פעילותך באתר, אלא במקרים המפורטים להלן:- אם תרכוש מוצרים מצד שלישי המציע אותם למכירה באמצעות האתרים, יועברו לצד השלישי המידע הדרוש להם לשם השלמת תהליך הרכישה. - במקרה של מחלוקת משפטית בינך לבין החברה שתחייב חשיפת פרטיך. - אם תבצע באתרים פעולות שבניגוד לדין. - אם יתקבל צו שיפוטי המורה למסור את פרטיך או המידע אודותיך לצד שלישי. - אם החברה תמכור או תעביר בכל צורה את פעילות האתר לתאגיד כלשהו- וכן במקרה ותתמזג עם גוף אחר או תמזג את פעילות האתר עם פעילותו שלצד שלישי, ובלבד שתאגיד זה יקבל על עצמו כלפיך את הוראות מדיניות פרטיות זו.

 

מדיניות אבטחה ופרטיות

27. החברה מיישמת באתרה מערכות ונהלים עדניים לאבטחת מידע. בעוד שמערכות ונהלים אלה מצמצמים את הסיכונים לחדירה בלתי מורשית, אין הם מעניקים בטחון מוחלט. לכן, החברה לא מתחייבת שהאתר יהיה חסין באופן מוחלט בפני גישה בלתי מורשית למידע המאוחסן בה.

28. החברה נוקטת באמצעי זהירות מקובלים על מנת לשמור,ככל האפשר, על סודיות המידע. העברת הנתונים מתבצעת בצורה מוצפנת בטכנולוגיית SSL. 29. כל העברה של מספר כרטיס אשראי מהאתר נעשית באופן מוצפן על פי כל תקן. במקרים שאינם בשליטתה ו/או הנובעים מכוח עליון לא תהיה החברה אחראית לכל נזק מכל סוג שהוא, ישיר או עקיף שנגרם ללקוח או למי מטעמו.

30. החברה מתחייבת לא לעשות שימוש בפרטי הלקוח הרשוםב אתר, אלא לצרכי תפעול האתר בלב ועל מנת לאפשר את ביצוע הרכישה בשמירת קשר עם הלקוח. בכל מקרה, לא יועברו הפרטים לידי גורם צד ג' ללא הסכמת הלקוח.

 

שמירת סודיות המידע ופרטי משתמש

31. על מנת לרכוש אחד או יותר מהמוצרים יהיה עליך למלא את פרטיך. מידע זה מועבר לחברה.

32. חלק מהמידע מזהה אותך באופן אישי, כלומר שמך וכתובתך, מוצרים שביקשת לרכוש, אמצעי התשלום ששימש אותך וכיוב'. זהו מידע שאתה מוסר ביודעים בעת רכישת המוצר.

33. חלק מהמידע אינו מזהה אותך אישית ואינו נשמר ביחדעם פרטיך. זהו מידע סטטיסטי ומצטבר.

34. החברה מתחייבת לא לעשות שימוש בפרטי המזמינים הרשומים באתר, אלא לצרכי תפעול האתר ומימוש הרכישה על כל המשתמע מכך.

35. החברה נוקטת בכל אמצעי הזהירות המקובלים על מנת לשמור ככל האפשר על סודיות המידע.

36. בעת הגלישה באתר ייאסף מידע סטטיסטי לצורך שיפור השירות ע"י תוכנות צד שלישי כמו googleanalytics . האתר לא יגלה לצדדים שלישיים פרטים אישיים שמסר המשתמש, למעט במקרים של צו מרשות מוסמכת או כל מקרה של הפרת תנאי השימוש או לצרכים משפטיים ככל שיידרשו על פי דין.

על אף האמור לעיל, מובהר בזאת כי העברת מידע באינטרנט עלולה להיקרא ולהילכד ע"י אחרים והחברה אינה אחראית לתקלה ו/אופריצה אשר תביא לחשיפת פרטי המשתמש ו/או מידע אחר, אך תעשה ככל שבידיה למנוע אותה. התשלום באתר מובטח בטכנולוגיית SSL ובתקן PCI Level I.

bottom of page